Výhled od Josefské 23

 

Vchod do domu

 

 

 

Jak se k nám dostanete

Od vlakového nádraží (asi 5 minut):

Vyjdete před nádražní budovu,  přejdete okolo tramvajových ostrůvků rovně do Masarykovy ulice, první ulice vpravo je již Josefská, číslo 23 najdete po pravé straně vedle obchodu s oblečením.

Od ústředního autobusového nádraži Zvonařka (asi 10 minut):

Přejdete nadchodem do Obchodního centra Vaňkovka, centrum projdete, přejdete přes ulici, okolo Tesca, dále podchodem. Z podchodu doporučujeme východ směr ulice Josefská, dáte se doleva, po levé straně je číslo 23 vedle obchodu s oblečením.

Od autobusového nádraží u hotelu Grand (asi 3 minuty):

Přejdete přes ulici k hotelu Grand, nalevo od hotelu vyjdete po schodech (pokud máte zavazadlo na kolečkách, možno obejít blok přes Masarykovu ulici, viz. výše), dáte se doleva, po levé straně je číslo 23 vedle obchodu s oblečením.

Autem (od parkoviště asi 3 minuty):

Sledujte směrovky CENTRUM a GRAND HOTEL. U hotelu Grand můžete zaparkovat, po levé straně vyjdete po schodech, příp. obejdete po Masarykově ulici, obojí viz. výše.

Z brněnského letiště Tuřany (asi 30 minut)

Autobus č. 76 (přes den jezdí každou půlhodinu) vás zaveze k hlavnímu vlakovému nádraží, od zastávky vyjdete po schodech směrem k hotelu Grand, vyjdete schody po levé straně hotelu Grand, dáte se doleva, příp. můžete obejít blok a dát se po Masarykově třídě a doprava, viz. výše.

 

 

Kontakt

František Křivda

Krivda.F@seznam.cz

Josefská 23
4. patro bez výtahu
602 00 Brno
Czech Republic

IČ: 62111698

+420 773 031 320

Vyhledávání

© 2020 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode